Proces zamawiania jest bardzo prosty i składa się z kilku etapów.

Zapoznajcie się z nimi dokładnie, gdyż czas realizacji zamówienia zależy w znacznej mierze również od Was.

Preferujemy kontakt mailowy, aby wszelkie ustalenia dotyczące zamówienia miały ślad w postaci pisemnej.

Dzięki temu zawsze możemy wrócić do korespondencji i wykonać zamówienie poprawnie, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

 

|   Jesteśmy na allegro

Na niniejszej stronie znajduje się galeria naszych produktów, która została uporządkowana tematycznie - zapoznajcie się z nią oraz dokonajcie wyboru interesujących Was produktów.

Decyzja podjęta? Świetnie!

Pobierzcie znajdujący się poniżej formularz zamówienia zaproszeń lub dodatków (winietek, ksiąg gości, podziękowań, itp.) i odeślijcie go na nasz adres mailowy: pracownia@paperdesign.pl

 

ETAP

1

KONFIGURACJA

ETAP

2

PROJEKTOWANIE

ETAP

3

AKCEPTACJA

I

OPŁATA ZAMÓWIENIA

Na tym etapie istotną rolę odgrywa jakość współpracy pomiędzy Wami, a naszą pracownią.

 

Nie zwlekajcie z uzupełnieniem formularzy, zgłoszeniem uwag i akceptacją projektów - dzięki temu proces realizacji zamówienia zostanie skrócony do minimum. Na tym etapie można zgłaszać ewentualne uwagi do projektu – będzie on poprawiany do momentu osiągnięcia pełni zadowolenia.

 

BARDZO WAŻNE
Prosimy o dokładne sprawdzenie poprawności wszystkich danych, gdyż od momentu akceptacji projektu zamówienie zostanie przekazane do realizacji i nie będzie możliwości wprowadzenia zmian. Dotyczy to w głównej mierze listy gości, która powinna być odmieniona w takiej formie, aby pasowała do wybranej treści zaproszenia. Prosimy o dokładne sprawdzenie wszystkich odmian imion i nazwisk oraz ewentualnych literówek – przesłane dane nie są poprawiane.

Pracownia PAPER design nie bierze odpowiedzialności za błędy w treści, które zostały zauważone po ostatecznej akceptacji projektu do druku.

ETAP

4

REALIZACJA

Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po akceptacji ostatecznej wersji projektu oraz po zaksięgowaniu wpłaty na koncie.

 

Czas realizacji liczony jest od momentu akceptacji ostatecznej wersji projektu oraz od zaksięgowania wpłaty na koncie (można wysłać potwierdzenie przelewu).

 

Okres trwania tej fazy zależy od ilości zamawianych produktów, elementów dekoracyjnych oraz aktualnego obłożenia pracą. Czas realizacji podany przy każdym produkcie jest okresem maksymalnym, w którym zamówienie zostanie zrealizowane i dotyczy dni roboczych. Do okresu realizacji zamówienia należy doliczyć czas potrzebny na dostarczenie przesyłki.

 

Ze względu na fakt, że każdy element papeterii wykonywany jest własnoręcznie ten etap zamówienia jest najbardziej czasochłonną fazą całego procesu. Papeteria wykonywana jest dokładnie i starannie, a uzyskanie takich efektów wymaga dużego nakładu pracy i czasu. 

ETAP

5

WYSYŁKA

Należy cierpliwie czekać na wiadomość informującą o wysyłce Waszego zamówienia :)

 

Zamówienia wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej. Paczki doręczane są zazwyczaj następnego dnia roboczego.

 

Przesyłka jest starannie zabezpieczona. Jeśli pomimo tego otrzymacie swoją paczkę uszkodzoną, należy spisać protokół uszkodzenia z dostawcą - na tej podstawie będzie mogła zostać przyjęta reklamacja.

ETAP

6

OPINIA

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Dokładamy wszelkich starań, aby całość zamówienia została wykonana poprawnie, zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

 

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli podzielicie się swoją opinią dotyczącą zamówionych produktów oraz jakości obsługi.

 

FORMULARZ ZAMÓWIENIA ZAPROSZEŃ

FORMULARZ ZAMÓWIENIA DODATKÓW

W oparciu o informacje, które zamieściliście w formularzu zostanie przygotowany cyfrowy projekt.

 

Czas potrzebny na przygotowanie projektu może potrwać od 1 do 3 dni roboczych, w zależności od ilości zamówionych produktów, złożoności projektu oraz jego modyfikacji.

 

W wiadomości mailowej otrzymają Państwo:

  • projekt dla zamówienia, który należy ZAAKCEPTOWAĆ do druku
  • wycenę dla zamówienia

Social media

Copyright © 2018-2020 PAPER design. All Rights Reserved. -